Podmínky používání blogu

Tento blog je mou osobní stránkou.

Čtenáři jsou zde vítání, ovšem s tím, že musí respektovat soukromou povahu těchto webových stránek.

V rámci blogu plánuji publikovat nejrůznější obsah – vlastní pracovní poznámky k obchodování trhů, články týkající se mého životního stylu, koníčků a života v zahraničí, fotografie z cest  a podobně. Pokud hledáte ucelené informace na téma obchodování trhů, toto není ten správný web – všechny ucelené informace publikuji na serveru financnik.cz.

Každý čtenář/uživatel především souhlasí s tím, že všechny informace poskytované na tomto blogu nepředstavují žádné pobídky k obchodování s finančními nástroji, ale jde výhradně o mé poznámky určené maximálně k inspiraci a ke studijním účelům témat týkajících se obchodování na burze. Žádná informace na tomto blogu neslouží v žádném případě coby konkrétní investiční či obchodní doporučení. Nejsem registrovaným brokem či investičním poradcem ani makléřem. Jakožto provozovatel blogu nejsem zodpovědný za konkrétní rozhodnutí jednotlivých uživatelů.

Blog nepředstavuje dokumentaci mých živých obchodů! Pokud v rámci příspěvku zmíním obchod či nějaký vstupní pattern, vždy je to pouze z důvodu demonstrace přístupu k trhům. Zmíněnou situaci jsem mohl zobchodovat na živém účtu nebo i na demo účtu v rámci například testování nové strategie, případně může jít jen o hypotetickou ukázku. Mimo ukázek na blogu uskutečňuji celou řadu dalších obchodů, které mohou být jak ziskové, tak ztrátové.

Každý čtenář si musí uvědomit, že mé vnímání trhů nemusí odpovídat jeho zkušenostem, povaze, kapitálu, a proto není možné slepě přebírat informace, které jsou zde uveřejněny.

Blog je mým osobním majetkem a vyhrazuji si právo kdykoliv vyloučit kohokoliv z registrovaných uživatelů.

Na blogu není dovoleno zejména:

  • Publikovat URL linky na vlastní nebo cizí vzdělávací aktivity.
  • Publikovat URL na vlastní blogy.
  • Publikovat ryze reklamní komentáře.
  • Publikovat pomlouvačné, negativní a vulgární komentáře.
  • Dožadovat se v komentářích řešení svých vlastních problémů a otázek.

Prosím, respektujte, že tento blog není on-line poradna. Jde o soubor mých pracovních a osobních poznámek, textů a fotografií. Komentáře jsou zde přístupné proto, aby byla k dispozici základní interaktivita v případě, že máte dané téma o co rozšířit/obohatit.

Je možné, že některým příspěvkům/screenshotům týkajících se obchodování na burze nebudete plně rozumět, pokud se mnou nejste v kontaktu a nevíte, jak přesně obchoduji. Všechny své obchodní přístupy vysvětluji v rámci serveru financnik.cz (částečně v článcích, plně pak v našich kurzech). Komentáře v rámci blogu nejsou určeny pro výuku obchodování a dotazy týkající se základů obchodování proto směřujte přes tomu určené komunikační kanály na serveru financnik.cz.

Registrací mi poskytujete svůj email, který nikdy neposkytnu třetím osobám. Registrací souhlasíte s tím, že příležitostně mohu email použít pro zaslání např. souhrnného newsletteru o důležitých aktualizacích tohoto blogu. V každém případném emailu však bude link pro funkční automatické odhlášení a v případě jeho použití již z blogu nikdy nedostanete žádný email.

Děkuji za respektování soukromé povahy mého blogu.

Petr Podhajský